ТРОСТЯНЕЦЬКА ОТГ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАЩІ ПРАКТИКИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»

Про це повідомляє керівник Тростянецької ОТГ Юрій БОВА у себе на сторінці у соцмережі

Успішний розвиток Тростянецької ОТГ був відзначений Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон). Саме ця громада отримала публічне визнання у напрямі підвищення стандартів якості життя об’єднаної територіальної громади. 

Усі автори кращих практик стали учасниками неформальної спільноти носіїв успішного досвіду. Матеріали про Конкурс будуть опубліковані на офіційному сайті Мінрегіону та на сайтах партнерів. Відтак про кращі практики дізнається широке коло зацікавлених осіб, що створює додаткові можливості популяризації досвіду для переможців Конкурсу.

Потрібно зазначити, що Мінрегіон проводив Конкурс у партнерстві з Радою Європи, Українською асоціацією районних та обласних рад, Асоціацією міст України, Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад, Асоціацією об’єднаних територіальних громад.

Довідково. Проведення таких конкурсів є загальноєвропейською ініціативою, яку з 2012 року підтримує і Україна як держава – член Ради Європи. Протягом 2012-2013 року конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» впроваджувався Центром експертизи реформ місцевого самоврядування Ради Європи, а з 2014 року організатором цього конкурсу виступає Мінрегіон.