Поточна діяльність

У ПРИСУТНОСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ МІНІСТЕРСТВО ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ТА APPLE ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

В Офісі Президента України у присутності Глави держави Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО підписано Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством цифрової трансформації України й Apple Inc. та ТОВ Apple Ukraine

З української сторони документ підписав віце-прем’єр-міністр України – міністр цифрової трансформації Михайло ФЕДОРОВ, а від компанії Apple Inc. – директор зі взаємодії з органами державної влади країн та регіонів Марк ЛЕННОН.

ДЛЯ РОБОТИ ТА ВІДВІДУВАННЯ ЗАКЛАДІВ НА «ЖОВТОМУ» РІВНІ ЖИТЕЛЯМ СУМЩИНИ ДОСТАТНЬО ОТРИМАТИ ХОЧА Б ОДНЕ ЩЕПЛЕННЯ

На цьому наголосив під час брифінгу очільник облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

За його словами, для роботи та відвідування закладів на жовтому рівні достатньо отримати хоча б одне щеплення та мати хоча б «жовтий» внутрішній COVID-сертифікат або тимчасово довідку 063-О, видану лікарем, який проводив щеплення.

НОВІ ПРАВИЛА ПЕРЕВІРКИ COVID-СЕРТИФІКАТІВ

Як повідомив голова облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ під час брифінгу, для дотримання карантинних вимог бізнес має перевіряти у відвідувачів всі COVID-сертифікати в спосіб зчитування QR-коду мобільним додатком «Дія»

«Після зчитування на смартфоні перевіряючого відображається статус COVID-сертифіката: чинний /нечинний. Без перевірки та зчитування COVID-сертифікат не вважається наданим та перевіреним, – зазначив Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ. – Важливо, що для зчитування не потрібно додаткових засобів – достатньо «своєю Дією» зчитати QR-код».

ПРОФІЛАКТИКА ПРАВОПОРУШЕНЬ У ДИТЯЧОМУ СЕРЕДОВИЩІ – ЗАПОРУКА МОРАЛЬНОГО ЗДОРОВ´Я НАШОГО СУСПІЛЬСТВА

Сьогодні службою у справах дітей Сумської облдержадміністрації, на базі Регіонального центру з надання вторинної правової допомоги у Сумській області проведено міжвідомчу нараду «Організація міжвідомчої роботи з питань запобігання правопорушень серед дітей» за участю заступника голови облдержадміністрації Вікторії МЕДВІДЬ

«Соціально-побутове оточення, важке матеріальне становище більшості сімей, діти яких перебувають у складних життєвих обставинах, не контрольованість з боку дорослих – усе це сприяє скоєнню правопорушень та злочинів, призводить до активізації кримінальної ситуації у дитячому середовищі», – повідомила Вікторія Медвідь.

З 6 ГРУДНЯ НАБУВАЮТЬ ЧИННОСТІ НОВІ ПРАВИЛА КАРАНТИНУ

Як повідомив під час брифінгу голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, посилення правил торкнеться у першу чергу невакцинованих громадян

 «На Сумщині поступово покращується ситуація із захворюваністю на COVID-19, збільшується відсоток вакцинованого населення. І всі ми прагнемо, щоб нарешті регіон вийшов із червоної зони. Але урядові зміни, що вступають в дію наступного понеділка, 6 грудня, найбільше стосуються правил на жовтому рівні епіднебезпеки», – прокоментував Дмитро Живицький.

ТЕРИТОРІЄЮ СУМЩИНИ КУРСУВАТИМЕ НОВИЙ СУЧАСНИЙ КОМФОРТАБЕЛЬНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ДИЗЕЛЬ-ПОЇЗД ЗА МАРШРУТОМ ХАРКІВ – ВОРОЖБА

 

Завдяки наполегливій та тривалій роботі керівництва облдержадміністрації жителі області зможуть їздити до Харкова і у зворотному напрямку на новому поїзді підвищеного комфорту

Як повідомив під час зустрічі голові Сумської облдержадміністрації Дмитру ЖИВИЦЬКОМУ виконавчий директор регіональної філії «Південна залізниця» Микола УМАНЕЦЬ пропонується, щоб новий поїзд підвищеного комфорту курсував по парних числах з Харкова об 11:20 за маршрутом Харків – Люботин – Богодухів – Тростянець – Смородино – Суми (з прибуттям о 14:06 і відбуттям 14:09) – Ворожба (прибуття – 14:55).

ВИЗНАЧЕНО ПРЕТЕНДЕНТІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЧАСТКОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ СПЛАЧЕНИХ ВІДСОТКІВ ЗА КРЕДИТАМИ З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ

Члени комісії проголосували надати 8 суб’єктам господарювання часткову компенсацію сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах  за рахунок коштів обласного бюджету

На розгляд конкурсної комісії надійшло 8 проектів від підприємців із Роменської, Зноб-Новгородської та Есманської громад, котрі упродовж поточного року отримували кредити у державних банківських установах для потреб власного бізнесу. Наразі вони претендували на заявлену загальну суму 135 тисяч гривень з обласного бюджету на компенсацію сплачених відсотків за кредитами.

НА ПОРТАЛІ ДІЯ.БІЗНЕС ТЕПЕР МОЖНА ДІЗНАТИСЯ ВСЕ ПРО ЗЕМЕЛЬНУ РЕФОРМУ

На національному порталі з розвитку підприємництва Дія.Бізнес доступний  новий розділ —  «Земельна реформа»Тепер підприємці отримуватимуть усю актуальну інформацію про можливості для розвитку власної справи  в сфері земельних відносин.

На сторінці https://business.diia.gov.ua/land-refrom доступна інформація про всі нові можливості для землевласників, фермерів та громад, а також для тих українців, які раніше не мали можливості придбати й розпоряджатися землею.

ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ ПРИВІТАВ ПРАЦІВНИКІВ ОБЛАСНОЇ ПРОКУРАТУРИ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

З нагоди Дня працівників прокуратури України голова облдержадміністрації побажав працівникам прокуратури міцного здоров’я, миру, вірності службовому обов’язку та успішної служби на благо Українського народу

«Вітаю всіх, хто присвятив своє життя сторожі за дотриманням законності, правопорядку в нас в області, – зазначив Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ. – Ви втілюєте у життя основний принцип діяльності правоохоронних органів – служити народу, захищати та надавати допомогу тому, хто її потребує».

ПЕРША ЛЕДІ ОЛЕНА ЗЕЛЕНСЬКА ВІДВІДАЛА ФОРУМ, ПРИСВЯЧЕНИЙ СТВОРЕННЮ РІВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ ВСІХ

Перша леді Олена ЗЕЛЕНСЬКА відвідала в Києві форум громадянського суспільства під гаслом «Незалежна Україна – це країна рівних можливостей!». Понад 500 представників українських та міжнародних громадських організацій, волонтерів, експертів зібралися для обміну досвідом у створенні суспільства рівних можливостей

Відкриваючи захід, дружина Президента відзначила високу довіру більшої частини українців до громадських організацій.